Práce s traumatem

Praha 18. září 2024
trauma

Připravili jsme pro vás kurz Práce s traumatem.

Narativní terapie pracuje s problémy včetně traumatu způsobem, který podporuje silné stránky klienta, rozšiřuje oblasti, které problém neovládl. Vrací mu pocit integrity, bezpečí a jistoty, které mu trauma narušilo. Mobilizuje zdroje klientů.

Velmi bezpečným  a respektujícím způsobem prozkoumává také problémové oblasti, mapuje projevy a důsledky, kterými člověk postižený traumatem trpí, omezují jeho život. Nejde o to trauma znovu prožít v terapii a „deaktivovat ho“, jde o to prozkoumat a pojmenovat klientův vztah k traumatické zkušenosti a pomoci mu najít jiný význam, jiný vztah k traumatu. Variantou je také najít úplně jiný příběh, který je také důležitý, spojený s klientovou identitou. Podpora klientů v novém alternativním příběhu omezí dominanci traumatu, jeho vliv na život klienta.

Kurz bude přinášet, jak nová teoretická východiska a inspirace, tak možnost nácviku a tréninku. Bude doplněn a příklady a případy z praxe lektorů.

Cena kurzu je 1900,-

Kurzem Vás provedou Mgr. Markéta Závěrková a Mgr. Jan Hesoun

Platební a storno podmínky

Úhradu kurzu prosím proveďte na základě faktury, kterou vám zašleme. Při zrušení rezervace do jedenáctého dne před zahájením je storno poplatek 0 Kč, mezi desátým a šestým dnem před zahájením je 50%, od pátého dne před zahájením je 100%.

Lektoři

Přihláška

Účastník

Jméno a příjmení

Kontakt

Kontaktní údaje

Přihlásím se na

Další informace

Přečtěte si, prosím, všeobecné obchodní podmínky.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.