Leoš Zatloukal

Leoš Zatloukal
individuální supervize

Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D.

Absolvoval jsem Ph.D. studium klinické psychologie (UP v Olomouci) a sociální práce se zaměřením na management a poradenství (OU v Ostravě), dále komplexní 750h výcvik v systemickém přístupu (ISZ), výcviky v hypnoterapii (Stanislav Kratochvíl, Jiří Zíka), koučování (Peter Szabó, Klára Giertolvá) a četné další výcviky a kurzy.

Živím se tím, že buď dělám terapeutické, supervizní nebo koučovací konzultace s klienty nebo tyto věci učím dělat jiné lidi. S kolegy z institutu Dalet se zaměřujeme na přístup zaměřený na řešení (Solution-Focused Brief Therapy). V rámci Daletu lektoruji v komplexním psychoterapeutickém výcviku, v supervizním a koučovacícm výcviku, ve výcviku v hypnoterapii zaměřené na řešení a v dalších kurzech a výcvicích.

Působím rovněž na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde učím studenty sociální práce, příležitostně učím rovněž na FSS a FF Masarykovy Univerzity v Brně studenty psychologie. Výzkumně se zabývám diskurzivními analýzami, což v praxi znamená, že zkoumám nahrávky terapeutických či supervizních rozhovorů a sleduji v nich momenty, kdy došlo k nějakému posunu.
Při práci s lidmi mě baví improvizovat, společně tvořit, hrát si a jakoby mimochodem zažívat ty momenty, kdy se zdroje daného člověka propojují s jeho životním směřováním a věci se začínají měnit k lepšímu.

E-mail: leos.zatloukal@dalet.cz
Tel.: +420 732 846 211
Více informací viz: www.dalet.cz